Logo
41.Yıl
Paraf Mobilya

KURUMSAL

KURUMSAL
Paraf Mobilya
Hakkımızda
1977 yılında Kayseri'de üretim faaliyetlerine başlayan firmamız, yıllardır mobilya sektöründe yapmış olduğu farklı tasarımlarla ve üstün kalite anlayışıyla sektörün saygın firmaları arasında yer almaktadır. Satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da tüketici memnuniyetini devam ettiren, gelişen ve değişen pazar koşularına paralel yenilikçi yapısı ile firma olan Paraf Mobilya Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 6200 m2 açık 3400 m2 kapalı alanda kanepe, koltuk, yatak, üretim konularında faaliyet göstermektedir. Türkiye genelinde bir çok satış noktasıyla birlikte, Ortadoğu ve Avrupa pazarında yaklaşık 10 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Değerlerimiz
Temel Görevimizi gerçekleştirme tarzımız, görevin kendisi kadar önemlidir. Şirketimizi başarıya götürecek temel değerlerimiz şunlardır;

Çalışanlarımız
Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak hedefimizdir. Her alanda onların katılımlarını sağlayacak "Takım çalışmasını gerçekleştirmek" prensibimizdir.

Ürün ve Hizmetlerimiz
Gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de değerlerimiz o kadar artacaktır.

Kazancımız
Ürün veya hizmetlerimiz müşteri beklentilerini ne derece karşıladığının göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için gerekli kaynakları temin etmek üzere kar etmek hedefimizdir.
Paraf Mobilya Kur Mobilya mobilya tescilli markasıdır.
Bizi Takip Edin !
PARAF MOBİLYA
Organize Sanayi Bölgesi 43.Cad No:32 Kayseri
FAX : +90 352 336 59 97
© 2018 Tüm hakları saklıdır.