TR | EN | AR

KURUMSAL

Hakkımızda

1977 yılında Kayseri'de üretim faaliyetlerine başlayan firmamız, yıllardır mobilya sektöründe yapmış olduğu farklı tasarımlarla ve üstün kalite anlayışıyla sektörün saygın firmaları arasında yer almaktadır. Satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da tüketici memnuniyetini devam ettiren, gelişen ve değişen pazar koşularına paralel yenilikçi yapısı ile firma olan Paraf Mobilya Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 8000 m2 açık 6000 m2 kapalı alanda kanepe, koltuk, yatak, üretim konularında faaliyet göstermektedir. Türkiye genelinde bir çok satış noktasıyla birlikte, Ortadoğu ve Avrupa pazarında 20'yi aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.

Değerlerimiz

Temel Görevimizi gerçekleştirme tarzımız, görevin kendisi kadar önemlidir. Şirketimizi başarıya götürecek temel değerlerimiz şunlardır;

Çalışanlarımız

Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak hedefimizdir. Her alanda onların katılımlarını sağlayacak "Takım çalışmasını gerçekleştirmek" prensibimizdir.

Ürün ve Hizmetlerimiz

Gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de değerlerimiz o kadar artacaktır.

Kazancımız

Ürün veya hizmetlerimiz müşteri beklentilerini ne derece karşıladığının göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için gerekli kaynakları temin etmek üzere kar etmek hedefimizdir.